Actueel
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Tom van der Neut

Tom van der Neut | TEC Selectie 2021-2022

Naam: Tom van der Neut
Positie: Centrale verdediger
Geboorteplaats: Beusichem
Geboortedatum: 
11 april 1986
Bij club sinds:1 juli 2020
Rugnummer: 03


Tom van der Neut

De in Beusichem geboren van der Neut startte zijn voetballoopbaan bij BZS en maakt in 2011 de overstap naar Theole. Van Theole gaat van der Neut naar FC Lienden, waar hij samen met Mike Vreekamp en Hans van de Haar twee seizoenen op rij kampioen van de topklasse werd. Van der Neut speelt 4 jaar bij FC Lienden en vertrekt dan naar SV Spakenburg. Van der Neut speelt als verdediger 94 officiële duels in het blauwwit van Spakenburg, waarin hij 5 doelpunten maakt.

In maart 2020 geeft van der Neut aan sv Spakenburg te gaan verlaten en sluit hij per 1 juli aan bij de selectie van TEC.


 • Tom van der Neut | FC Den Bosch - TEC
 • Tom van der Neut | TEC - VV Noordwijk
 • Tom van der Neut
 • Basil Camara
 • Tom van der Neut
 • TEC - Koninklijke HFC Jack's League
 • TEC - Koninklijke HFC Jack's League
 • TEC - Koninklijke HFC Jack's League

TEC- Selectie 2021/2022

Selectie TEC 2021-2022
Bovenste rij van links naar rechts: Roël Fränkel, Ramon Schenkhuysen, Basil Camara, Mathijs Swaneveld, Saverio Zondag, Junior Ebobo, Thijs Schuurmans, Luca de Rosa. Middelste rij: Andre van Merkenstein, Bo van Essen, Rick Mulder, Barry Beijer, Rodney Klooster, Tom van der Neut, Anass Aamri, Jesse van Baal, Kees Muller. Onderste rij: Kevin Sterling, Gino Bosz, Jean Ruben Desrosiers, Léon Hese, Hans van de Haar, Vincent Grizell, Dilivio Hoffman, Gijs Hovius, Thomas Prinsen. Niet op foto: Guido van Rijn, Denis Mahmudov, Kubilay Köylü, Mike Vreekamp (C), Max Boonstoppel, Tufan Özbözkurt,

Selectie sv TEC

De selectie van TEC bestaat dit seizoen uit:

 • Tufan Özbözkurt
 • Thomas Prinsen
 • Kevin Sterling
 • Anass Aamri
 • Gijs Hovius
 • Kübilay Köylü
 • Ruben Desrosiers
 • Barry Beijer
 • Max Boonstoppel
 • Yaël Eisden
 • Abdelmajid Bouali 

Staf 2021-2022

Technische staf

Medische staf

 • Hans van de Haar – Hoofdtrainer
 • Vincent Grizell – Keeperstrainer
 • Kees Muller – Teammanager
 • Andre van Merkenstein – teamarts
 • Roël Fränkel – fysio
 • Luca de Rosa – fysio
 • Thijs Schuurmans – fysio
Huis Verkopen