Pakt TEC eerste punten tegen Sv Urk?
Voorbeschouwing TEC – Urk

Door Rob Jansen
TIEL – TEC is nog steeds zonder punten in de derde Divisie A na drie wedstrijden. Daar wil de equipe van trainer Eric Meijers tegen sv Urk verandering in aanbrengen. Hij kan enige hoop koesteren, want zijn ploeg liet in de tweede helft van het bekerduel met sv Poortugaal zien te kunnen knokken, scoren en goed te kunnen voetballen. In Staphorst liet TEC al zien aan de beterende hand te zijn, maar door de rode van Bram van Tiem in de 62e minuut veranderde op slag alles.
In het bekerduel met sv Poortugaal afgelopen dinsdag bakte TEC er in de eerste helft helemaal niets van en kwam het met een 0-2 achterstand nog goed weg. In de rust greep Meijers in en zag een herboren TEC, dat sv Poortugaal bij de keel greep en nooit meer losliet. Kan TEC dat zaterdag tegen Urk hetzelfde brengen, dan wordt de hatelijke nul zeker weggepoetst.
Tegenstander SV Urk deed het in de voorgaande wedstrijd niet veel beter dan TEC en totaliseerde uit drie wedstrijden één schamel punt. Vorig seizoen won TEC in Urk met 1-3 en verloor op De Lok met 0-2. Wel kegelde TEC sv Urk vorig seizoen in Tiel uit het bekertoernooi. Bij winst wipt TEC in ieder geval over sv Urk heen op de ranglijst en kan de weg naar boven inzetten.





