Het roer moet om bij TEC

Voorbeschouwing sv TEC – Hoogeveen

Speler van voetbalvereniging TEC in actie tijdens een wedstrijd op het veld.

Voorbeschouwing sv TEC – Hoogeveen

Door Rob Jansen

TIEL – In de derde divisie A komt TEC steeds meer in het nauw. De ploeg van trainer Eric Meijers moet het roer omgooien, anders gaat het helemaal mis met de Tielenaren. In het kalenderjaar 2026 wist TEC slechts één wedstrijd te winnen en dat was nog buitenshuis ook. SV Urk werd toen met 2-5 verslagen. De oranje-witten dachten toen het lek boven te hebben, maar kwamen bedrogen uit. De volgende drie wedstrijden werd op rij verloren. De laatste nederlaag was afgelopen zaterdag in Veenendaal tegen DOVO 3-1.

TEC deed goed mee tot halverwege de tweede helft en toen ging het weer helemaal mis. TEC is inmiddels
met nog 11 wedstrijden te gaan op de veertiende plaats van de ranglijst beland net boven de rode streep. Om er bovenop de komen is maar één medicijn en dat is winnen. Dat moet dan zaterdag gebeuren tegen Hoogeveen, dat dit seizoen debuteert in de Derde Divisie.

In Hoogeveen kwam TEC sterk terug van een achterstand en won met 2-3. Hoogeveen is ook niet in erg goede doen, want die ploeg verloor de laatste twee wedstrijden van Harkemase Boys en ADO’20. Het bivakkeert op de twaalfde plaats met 26 punten, één punt meer dan TEC. TEC moet winnen, dat gaat het over Hoogeveen heen en kan gaan bouwen aan een goede reeks om snel in veilige haven te komen. Alleen is dat makkelijker gezegd, dan gedaan. Daar weet trainer Eric Meijers alles van.

Programma Derde Divisie A

  • Staphorst – DOVO
  • Harkemase Boys – DVS ’33 Ermelo
  • Excelsior ’31 – Huizen
  • sv TEC – Hoogeveen
  • Urk – Scherpenzeel
  • Sportlust ’46 – ADO ’20
  • Rohda Raalte – Eemdijk
  • Hercules – Sparta Nijkerk
  • HSC ’21 – Genemuiden SC

Huis Verkopen