Actueel
TEC 1 juni 100 jaar!
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Selectie TEC 2024-2025

Maurice de Ruiter nieuwe versterking TEC

Maurice de Ruiter speelt in het nieuwe seizoen in het oranje shirt van TEC. De 32-jarige aanvaller komt over van VVA uit Achterberg.

Job Schuurman Nieuwe aanwinst

Job Schuurman komt in het nieuwe seizoen de selectie van TEC versterken. De 24-jarige keeper komt over van UDI’19.

Marciano van Leijenhorst & Redouan Hazzat

De 30-jarige Marciano van Leijenhorst en 26-jarige Redouan Hazzat versterken in het nieuwe seizoen de selectie van TEC. Marciano van Leijenhorst komt over van derdedivisionist DVS’33 uit Ermelo en Redouan Hazzat komt over van derdedivisionist Sportlust ’46 uit Woerden. Zowel Van Leijenhorst als Hazzat tekenen een 1-jarige contract bij de Tielse club.

Trainer Eric Speelziek

Trainer Eric Speelziek volgend seizoen bij TEC aan de slag

Trainer Eric Speelziek komt vanaf het volgende seizoen TEC versterken als de nieuwe hoofdtrainer van het eerste elftal. Eric Speelziek was de afgelopen jaren hoofdtrainer bij Sparta Nijkerk, waar hij een zeer succesvolle periode kende. Zo bracht hij onder andere in deze periode Sparta Nijkerk met attractief voetbal naar de derde divisie.

Huis Verkopen