Actueel
TEC 1 juni 100 jaar!
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Selectie TEC 2023-2024

Selectie TEC 2023-2024
Bovenste rij v.l.n.r.: Orlanda Valaderes Fonseca, Anderson Lopez, Roshendrik Ortela, Nino Walbeek,
Bram Kaarsgaren, Bart van Dee, Walid Hassoun, Justin Jonathans, Gallio Esajas.
Middelste rij v.l.n.r: Abdelghani El Bachir, Quentin van Veenendaal, Givon Derby, Niall Raben,
Arsenio Valpoort, Adil Lechkar, Marley Ibrahim, Raïes Roshanali.
Onderste rij v.l.n.r: Eddy Schoeman, Pele van Anholt, Jeffrey Ket, Eric Meijers, Hans van de Haar,
Ramon Schenkhuysen, Mohamed El Makrini, Guido van Rijn, John Snethorst
.

Niet op de foto: Fabian Serrarens, Bo van Essen en Vinnie Vermeer

Selectie TEC 2023-2024


Technische staf


Programma TEC 2023-2024


Zondag 20 augustus 2023
14.30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Gemert (0-2)
Zondag 27 augustus 2023
14:00 uur
Sportpark De Rusheuvel
Oss’20 – TEC (1-1)
Zaterdag 2 september 2023
18.00 uur
Sportpark De Lok
TEC – Baronie (0-0)
Zaterdag 9 september 2023
19.00 uur
Sportpark Molenvliet
Unitas – TEC (1-2)
Zondag 17 september 2023
14.30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Groene Ster (0-0)
Zaterdag 23 september 2023
14:30 uur
Sportpark Denoek
Hoek – TEC (0-2)
Zaterdag 30 september 2023
18:00 uur
Sportpark Het Hoge Land
TOGB – TEC (0-2)
Zaterdag 7 oktober 2023
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Kloetinge (1-1)
Zondag 15 oktober 2023
14:00 uur
Sportpark De Wijchert
AWC – TEC (0-4)
Zaterdag 28 oktober 2023
14:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – UNA (3-0)
Zaterdag 4 november 2023
15:00 uur
Sportpark Cromwijck
Sportlust’46 – TEC (1-1)
Zaterdag 11 november
15:30 uur
Sportpark De Lok
Afgelast – Verplaatst
Zaterdag 18 november 2023
15:30 uur
Sportpark SteDoCo
SteDoCo – TEC (1-0)
Zondag 26 november 2023
14:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – SV Meerssen (1-0)
Zaterdag 2 december 2023
14:30 uur
Sportpark De Bongerd
Barendrecht – TEC (3-1)
Zaterdag 9 december 2023
18:00 uur
Sportpark De Lok
Afgelast – verplaatst
Zaterdag 16 december 2023
19:00 uur
Sportpark De Groote Wielen
OJC Rosmalen – TEC (2-0)

Winterstop

Zondag 14 januari 2024
14:00 uur
Sportpark Molenbroek
Gemert – TEC (0-4)
Zondag 21 januari 2024
14:30 uur
Sportpark De Lok
Afgelast – verplaatst
Zaterdag 27 januari 2024
19.00 uur
Sportpark De Blauwe Kei
Baronie – TEC (0-4)
Zaterdag 3 februari 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Unitas (2-1)
Zondag 11 februari 2024
14:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Quick (afgelast en verplaatst naar 28 april)
Zondag 18 februari 2024
14:30 uur
Sportpark Pronsenbroek
Groene Ster – TEC (0-10)
Zaterdag 24 februari 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Hoek (afgelast en verplaatst naar 1 april)
Zaterdag 2 maart 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – TOGB (1-0)
Zaterdag 9 maart 2024
15:00 uur
Sportpark De Lok
TEC – Oss ’20 (2-0)
Zaterdag 16 maart 2024
15:00 uur
Sportpark Wesselopark
Kloetinge – TEC (3-0)
Woensdag 20 maart
20:00 uur
Sportpark De Lok
TEC – Blauw Geel ’38 / Jumbo (0-0)
Zondag 24 maart 2024
14:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – AWC (3-0)
Zaterdag 30 maart 2024
18:00 uur
Sportpark Zeelst
UNA – TEC (1-1)
Maandag 1 april
14.30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Hoek (3-3)
Zaterdag 6 april 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Sportlust ’46
Zondag 14 april 2024
14:00 uur
Sportpark Nieuw Hanenburg
Quick – TEC
Zaterdag 20 april 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – SteDoCo
Zondag 28 april
14:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Quick
Zondag 5 mei 2024
14:30 uur
Sportpark Marsana
SV Meerssen – TEC
Zaterdag 11 mei 2024
15:30 uur
Sportpark De Lok
TEC – Barendrecht
Zaterdag 18 mei 2024
18.00 uur
Sportpark Prins Willem-Alexander
BlauwGeel ’38 / Jumbo – TEC
Zaterdag 25 mei –
18.00 uur
Sportpark De Lok
TEC – OJC Rosmalen
* Bron: KNVB

Fouten en wijzigingen onder voorbehoud.

Huis Verkopen