Xavi van Binsbergen 🌟⚽️ Pupil van de Week

Enthousiaste Xavi van Binsbergen 🌟⚽️ Pupil van de Week bij de wedstrijd sv TEC – DVS’33 Ermelo
De technische staf van TEC heeft voor de komende wedstrijd gekozen voor een enthousiaste voetballer uit de JO10: de 10-jarige Xavi van Binsbergen!
Xavi is een fanatieke voetballer die zijn passie voor het spel niet alleen op het veld laat zien. Als grote Ajax-fan volgt hij ook alle wedstrijden die hij kan – of het nu op tv is of live in de Johan Cruijff Arena. Een échte voetballiefhebber dus!
Zijn voetbalavontuur bij TEC begon bij de kabouters, waar hij samen met zijn vriendjes van school de eerste balletjes trapte. Na een korte periode bij een andere club, is Xavi sinds maart weer “thuis” bij TEC: “Oost west, bij TEC toch het best!” Hij geniet er volop van om weer samen met zijn vrienden te voetballen.
Onder leiding van trainers Jeroen Elshof en Henk Verbeek ontwikkelt Xavi zijn voetbaltalenten steeds verder. Bij TEC kijkt hij vooral op naar Bo van Essen, van wie hij ongetwijfeld wat trucjes zal afkijken tijdens zijn speciale dag als Pupil van de Week.
De tegenstander is alvast gewaarschuwd, want met de techniek en het enthousiasme van Xavi kan het zomaar eens een spectaculaire middag worden!
Veel plezier Xavi, maak er een onvergetelijke middag van! 💪⚽️🧡
De wedstrijd begint zaterdag om 15:30 uur.