Actueel
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Mohamed El Makrini

Guido van Rijn | Selectie TEC 2022-2023 Jack's League

Naam: Guido van Rijn
Positie: Verdediger
Geboorteplaats: Oosterbeek
Geboortedatum: 
19 maart 1991
Bij club sinds: 1 juli 2021
Rugnummer: 05Mohamed El Makrini

Mohamed El Makrini kwam in de winterstop van 2022 naar TEC. De geboren Utrechtenaar startte zijn voetbalcarrière bij de jeugd van Elinkwijk en FC Den Bosch Jeugd. Vanuit de jeugd groeide El Makrini door naar de hoofdselectie van FC Den Bosch, waar hij zes jaar lang deel van uitmaakte en 93 wedstrijden speelde. In de zomer van 2011 maakt El Makrini de overstap naar SC Cambuur, waar hij zich ontwikkelt tot een vaste waarde binnen de selectie. Na vier seizoenen en 135 wedstrijden bij SC Cambuur zoekt El Makrini het avontuur in het buitenland op en maakt hij de overstap naar de Deense club Odense BK.

Na twee seizoenen in Denemarken keert El Makrini terug op Nederlandse bodem, waar hij aan de slag gaat bij Roda JC. Daar speelt El Makrini twee seizoenen, voordat hij de overstap maakt naar Kilmarnock, een Schotse subtopper die dan ook deelneemt aan de Europa League. 27 wedstrijden en 3 doelpunten later verlaat El Makrini Kilmarnock FC en maakt hij de overstap naar IK Start in Noorwegen. El Makrini blijft tot begin 2022 bij IK Start, waarna hij de overstap maakte naar TEC.


 • Mohamed El Makrini
 • Fotoalbum TEC - AFC | Mohamed El Makrini
 •  TEC - ASWH | Jack's League |
 • TEC – Jong Sparta | Jacks League | Mohamed El Makrini
 • TEC – GVVV | Jacks League | Mohamed El Makrini

Selectie sv TEC 2022/2023


 • 17. Givon Derby
 • 18. Ricardo Fernandes Pereira
 • 20. Bram Kaarsgaren
 • 21. Joshy Kozuh
 • 22. Yaël Eisden
 • 23. Guytho Mijland
 • 24. Sergio Kaleka
 • 26. Libdan Abdulahi
 • 29. Fabian Kizito
 • 30. Lukas Grizell
 • 31. Nino Walbeek
 • Mathijs Swanveld
 • Adham El Idrissi
 • Marciano Mengerink
 • Vinnie Vermeer

Geblesseerd: Marciano Mengerink, Mathijs Swaneveld, Adhem El Idrissi, Vinnie Vermeer

Technische staf TEC 2022/2023