Actueel
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Kevin van Kippersluis

Kevin van Kippersluis | | Selectie TEC 2022-2023 Jack's League

Naam: Kevin van Kippersluis
Positie: Linksbuiten
Geboorteplaats: Hilversum
Geboortedatum: 
30 juni 1993
Lengte: 1.85m
Bij club sinds: 1 juli 2022
Rugnummer: 09


Kevin van Kippersluis

Kevin van Kippersluis speelt sinds juli 2022 bij TEC. De 29-jarige vleugelspeler doorliep de jeugdopleiding van FC Utrecht, waar hij in het belofteteam speelt. In 2014 verhuurt FC Utrecht Van Kippersluis aan Excelsior. Daarna maakt hij de overstap naar FC Volendam. Bij FC Volendam debuteert Van Kippersluis op 8 augustus 2014 in de wedstrijd tegen FC Oss. Van Kippersluis vindt voor FC Volendam met regelmaat het doel. In het seizoen 2016/17 wordt hij dan ook met 13 doelpunten de clubtopscorer van FC Volendam. In augustus 2017 maak Van Kippersluis vervolgens de overstap naar SC Cambuur. Daar debuteert hij in de wedstrijd tegen zijn oude club FC Volendam.

In 2019 loopt het contract van Kevin Van Kippersluis bij Cambuur af. Van Kippersluis vertrekt dan naar Indonesië, waar hij een half jaar speelt bij Persib Bandung in de Liga 1. Vanuit Indonesië reist Van Kippersluis door naar Spanje en Zweden waar hij respectievelijk uitkomt voor CD Badajoz (het derde niveau van Spanje) en AFC Eskilstuna (de een na hoogste voetbaldivisie in Zweden). In de zomer van 2021 keert Van Kippersluis terug naar Nederland waar hij een half jaar bij Go Ahead Eagles speelt. Het buitenland blijft echter lonken en in januari 2021 vertrekt Van Kippersluis voor een half jaar naar Cyprus. Daar komt hij uit voor THOI Lakatamias. In de zomer van 2021 verruilt Van Kippersluis Cyprus voor Katwijk en de Tweede Divisie. Daar sluit hij vervolgens aan bij de selectie van Quick Boys. In de zomer van 2022 maakt Kevin van Kippersluis de overstap naar TEC.


 • Kevin van Kippersluis
 • Kevin van Kippersluis
 • Kevin van Kippersluis
 • Fotoalbum OFC - TEC
 • Kevin van Kippersluis | Selectie TEC 2022 - 2023 | Jack's League

TEC- Selectie 2022/2023


 • 17. Jaheem Uiterloo
 • 18. Ricardo Fernandes Pereira
 • 20. Mathijs Swaneveld
 • 22. Yaël Eisden
 • 23. Adham El Idrissi
 • 24. Sergio Kaleka
 • 29. Marciano Mengerink
 • 30. Lukas Grizell
 • 31. Nino Walbeek
 • Guytho Mijland
 • Givon Derby
 • Joshua Kozuh

Technische staf TEC 2022-2023

 • Hans van de Haar – Hoofdtrainer
 • Geoffrey van der Boor – Teammanager
 • Vincent Grizell – Teammanager
 • Dennis Smit – Keeperstrainer