Jeugdcommissie TEC

Jeugdcommissie TEC

De jeugdcommissie TEC bestaat uit een team vrijwilligers. De jeugdcommissie adviseert en ondersteunt de technische leiding van s.v. T.E.C.  De technische commissie  bestaat uit Robert Langenbach ,Frits van der Berk en Hans Schrijner.

Bij vragen kunnen  ouders en spelers altijd bij hun leider en/of trainer terecht. Soms hebben spelers en/of ouders die ze niet bij de leider of trainer kunnen of willen neerleggen. Dan kan er contact opgenomen met de jeugdcommissie. De contactgegevens van de leden van de Jeugdcommissie TEC vind je hier onder.

Functie Naam Telefoonnummer E-mail
Vertegenwoordiger Technische Commissie Hans Schrijner 06-30173537 hans.schrijner@hetnet.nl
Coördinator Onderbouw (JO8 t/m JO10 ) / Materialen en kleding Marcel Bekker marcel.bekker@hotmail.com
Penningmeester / Coördinator Bovenbouw (JO14 t/m JO19 ) Dirk van Zetten 06-19778488 noahaymee@gmail.com
PR Karen Bordewijk 06-10622807 d.bordewijk@upcmail.nl
Coördinator Middenbouw ( JO11 t/m J013 ) / Materialen en kleding Patrick Velders pvelders76@ziggo.nl
Coördinator Middenbouw ( JO11 t/m J013 ) Martin Bauw 06-34168976 marbau2805@gmail.com
Voorzitter / Coördinator Bovenbouw (JO14 t/m JO19 ) Christan Hofman 06-53620971 christan.hofman@sbdinc.com
Secretaris Rene Harte 06-12976177 rene_harte@hotmail.com
Secretaris/ Wedstrijd Secretaris Koen Grandjean koengrandjean@me.com
Wedstrijd Secretaris Gerrit Gerritsen 06-27520296
PR Esther Fratello 06-36080503
PR/ Vertegenwoordiger G-voetbal Henk Verseveld 06-22858766 he.verseveld@planet.nl