Actueel

TOTAL Club Voetbalactie

Bezorg onze club meer inkomsten

Guido van Rijn

Guido van Rijn - TEC Selectie 2021-2022 Jack's League

Naam: Guido van Rijn
Positie: Linkervleugelverdediger
Geboorteplaats: Oosterbeek
Geboortedatum: 
19 maart 1991
Bij club sinds: 1 juli 2021
Rugnummer: 05Guido van Rijn

Guido van Rijn speelt sinds 1 juli 2021 bij TEC. In januari 2021 werd al bekend dat van Rijn per 1 juli de selectie van TEC zou komen versterken. Voordat van Rijn naar TEC kwam, speelde hij bij De Treffers.

Bij TEC werd van Rijn herenigd met trainer Hans van de Haar. Van de Haar, toenmalig trainer van FC Lienden, haalde van Rijn van Bennekom naar de Betuwse club in Lienden. Daar vierden zij – met van Rijn als onbetwiste bassispeler – twee keer het Zondag kampioenschap, een keer het algeheel kampioenschap en een keer de supercup.

In 2017 verruilde van Rijn FC Lienden voor sv Spakenburg. Daar werd hij in 2018 kampioen van de Derde Divisie onder leiding van trainer John de Wolf. In 2019 keerde van Rijn voor een seizoen terug naar FC Lienden, alvorens hij in 2020 de overstap maakte naar De Treffers. Vanaf het seizoen 2021-2022 versterkt van Rijn de selectie van TEC 1.


 • Guido van Rijn
 • ASWH - TEC |
 • TEC - UNA

TEC- Selectie 2021/2022

De selectie van TEC bestaat dit seizoen uit:

 • Barry Beijer
 • Thomas Prinsen
 • Denis Mahmudov
 • Anass Aamri
 • Mathijs Swaneveld (k)
 • Gijs Hovius
 • Jean Ruben Desrosiers
 • Saverio Zondag (k)
 • Kübilay Köylü
 • Tufan Özbozkurt
 • Jesse van Baal