Actueel
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Guido van Rijn

Guido van Rijn - TEC Selectie 2021-2022 Jack's League

Naam: Guido van Rijn
Positie: Linkervleugelverdediger
Geboorteplaats: Oosterbeek
Geboortedatum: 
19 maart 1991
Bij club sinds: 1 juli 2021
Rugnummer: 05Guido van Rijn

Guido van Rijn speelt sinds 1 juli 2021 bij TEC. In januari 2021 werd al bekend dat van Rijn per 1 juli de selectie van TEC zou komen versterken. Voordat van Rijn naar TEC kwam, speelde hij bij De Treffers.

Bij TEC werd van Rijn herenigd met trainer Hans van de Haar. Van de Haar, toenmalig trainer van FC Lienden, haalde van Rijn van Bennekom naar de Betuwse club in Lienden. Daar vierden zij – met van Rijn als onbetwiste bassispeler – twee keer het Zondag kampioenschap, een keer het algeheel kampioenschap en een keer de supercup.

In 2017 verruilde van Rijn FC Lienden voor sv Spakenburg. Daar werd hij in 2018 kampioen van de Derde Divisie onder leiding van trainer John de Wolf. In 2019 keerde van Rijn voor een seizoen terug naar FC Lienden, alvorens hij in 2020 de overstap maakte naar De Treffers. Vanaf het seizoen 2021-2022 versterkt van Rijn de selectie van TEC 1.


 • Guido van Rijn
 • ASWH - TEC | Guido van Rijn | Selectie TEC 2021-2022
 • TEC - UNA
 • Kledingshop sv TEC
 • Guido van Rijn TEC – Jong Sparta | Jacks League
 • Contractverlenging Guido van Rijn

Selectie sv TEC 2022/2023

 • 17. Jaheem Uiterloo
 • 18. Ricardo Fernandes Pereira
 • 20. Mathijs Swaneveld
 • 22. Yaël Eisden
 • 23. Adham El Idrissi
 • 24. Sergio Kaleka
 • 29. Marciano Mengerink
 • 30. Lukas Grizell
 • 31. Nino Walbeek
 • Guytho Mijland
 • Givon Derby
 • Joshua Kozuh

Technische staf TEC 2022/2023

 • Hans van de Haar – Hoofdtrainer
 • Geoffrey van der Boor – Teammanager
 • Vincent Grizell – Teammanager
 • Dennis Smit – Keeperstrainer

TEC- Selectie 2021/2022

Selectie TEC 2021-2022
Bovenste rij van links naar rechts: Roël Fränkel, Ramon Schenkhuysen, Basil Camara, Mathijs Swaneveld, Saverio Zondag, Junior Ebobo, Thijs Schuurmans, Luca de Rosa. Middelste rij: Andre van Merkenstein, Bo van Essen, Rick Mulder, Barry Beijer, Rodney Klooster, Tom van der Neut, Anass Aamri, Jesse van Baal, Kees Muller. Onderste rij: Kevin Sterling, Gino Bosz, Jean Ruben Desrosiers, Léon Hese, Hans van de Haar, Vincent Grizell, Dilivio Hoffman, Gijs Hovius, Thomas Prinsen. Niet op foto: Guido van Rijn, Denis Mahmudov, Kubilay Köylü, Mike Vreekamp (C), Max Boonstoppel, Tufan Özbözkurt

Selectie sv TEC

De selectie van TEC bestaat dit seizoen uit:

 • Tufan Özbözkurt
 • Thomas Prinsen
 • Kevin Sterling
 • Anass Aamri
 • Gijs Hovius
 • Kübilay Köylü
 • Ruben Desrosiers
 • Barry Beijer
 • Max Boonstoppel
 • Yaël Eisden
 • Abdelmajid Bouali 

Staf 2021-2022

Technische staf

Medische staf

 • Hans van de Haar – Hoofdtrainer
 • Vincent Grizell – Keeperstrainer
 • Kees Muller – Teammanager
 • Andre van Merkenstein – teamarts
 • Roël Fränkel – fysio
 • Luca de Rosa – fysio
 • Thijs Schuurmans – fysio