Actueel
TEC 1 juni 100 jaar!
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Businessclub sv TEC Tiel

Businessclub sv TEC Tiel

TEC speelde de afgelopen jaren op hoog niveau binnen het amateurvoetbal. Zo werd er in 9 jaar tijd 6 maal gepromoveerd, waardoor TEC nu al jaren speelt bij de top 25 van amateurclubs van Nederland. Om op dit niveau te kunnen blijven spelen, is investeren essentieel. Niet alleen op technisch vlak, maar ook in onze jeugd, het sportpark, infrastructuur en onze organisatie.

Dat kan TEC niet alleen. Daarvoor heeft TEC de steun nodig van het bedrijfsleven. Van u. Samen met u willen wij successen creëren en beleven. En blijven groeien en nieuwe sponsoren en partners aan ons blijven verbinden.

Sponsor van TEC worden?

Ook sponsor worden? TEC verwelkomt u graag als sponsor! Voor vragen en meer informatie, neem contact op met de sponsorcommissie TEC via sponsoring@svtec.nl.

Huis Verkopen