Actueel
TEC 1 juni 100 jaar!
Trainers & begeleiders gezocht voor onze G-afdeling

Bo van Essen


Bo van Essen | | Selectie TEC 2022-2023 Jack's League

Naam: Bo van Essen
Positie: Aanval – Rechtsbuiten
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:
25 oktober 1998
Bij club sinds: 1 juli 2021
Rugnummer: 07

Bo van Essen

In februari 2021 werd bekend dat Bo van Essen de selectie van TEC zou komen versterken. De talentvolle aanvaller uit Westervoort maakte de overstap van DOVO naar TEC. De 22-jarige van Essen speelde in zijn jeugd bij SC Westervoort en AVW’66. Bij Vitesse doorliep Bo van Essen de hele jeugdopleiding en speelde hij met Jong Vitesse zowel in de Tweede als de Derde Divisie. In de zomer van 2019 maakte van Essen de overstap naar De Treffers in Groesbeek, waar hij ook uitkwam in de Tweede Divisie.

Na één seizoen verliet van Essen de Groesbeekse club voor DOVO in Veenendaal. Bij DOVO maakte deze snelle en doelgerichte aanvaller zijn kwaliteiten meer waar, want in de 5 competitiewedstrijden die er tot nu toe gespeeld zijn in de Derde Divisie scoorde van 6 maal en gaf 3 assists ( waarvan drie goals en drie assists tegen de amateurs van Ajax (11-0). Ook was Bo van Essen nog trefzeker in de bekercompetitie dit jaar. In het seizoen (2021/2022) komt Bo van Essen uit in het oranje shirt van TEC.

Bo van Essen naar Spakenburg

In de zomer van 2023 maakte Bo van Essen de overstap naar Spakenburg. Van Essen stond daar van de eerste 18 competitieduels acht keer in de basis. Van die acht duels speelde hij twee wedstrijden de volle 90 minuten. In acht andere wedstrijden kwam hij als invaller in het veld. Van Essen kwam twee keer tot scoren bij Spakenburg.

In de winterstop keerde Van Essen terug bij TEC en kwam hij in de tweede helft van de wedstrijd Baronie – TEC in actie. En gelijk met succes. Vanuit een vrije trap schoot Bo van Essen hard raak, waardoor TEC op een 0-3-voorsprong kwam.


 • Bo van Essen | Selectie TEC 2021-2022
 • Bo van Essen | Selectie TEC 2021-2022
 • Bo van Essen - TEC Selectie 2021-2022 Jack's League
 • Bo van Essen | TEC - Rijnsburgse Boys
 • Bo van Essen scoort in de 89e minuut in de oefenwedstrijd tegen FC Den Bosch

 📸 Pro Shots

Selectie 2022/2023


 • 17. Givon Derby
 • 18. Ricardo Fernandes Pereira
 • 20. Bram Kaarsgaren
 • 21. Joshy Kozuh
 • 22. Yaël Eisden
 • 23. Guytho Mijland
 • 24. Sergio Kaleka
 • 26. Libdan Abdulahi
 • 29. Fabian Kizito
 • 30. Lukas Grizell
 • 31. Nino Walbeek
 • Mathijs Swanveld
 • Adham El Idrissi
 • Marciano Mengerink
 • Vinnie Vermeer

Technische staf TEC 2022/2023


TEC- Selectie 2021/2022

Selectie TEC 2021-2022
Bovenste rij van links naar rechts: Roël Fränkel, Ramon Schenkhuysen, Basil Camara, Mathijs Swaneveld, Saverio Zondag, Junior Ebobo, Thijs Schuurmans, Luca de Rosa. Middelste rij: Andre van Merkenstein, Bo van Essen, Rick Mulder, Barry Beijer, Rodney Klooster, Tom van der Neut, Anass Aamri, Jesse van Baal, Kees Muller. Onderste rij: Kevin Sterling, Gino Bosz, Jean Ruben Desrosiers, Léon Hese, Hans van de Haar, Vincent Grizell, Dilivio Hoffman, Gijs Hovius, Thomas Prinsen. Niet op foto: Guido van Rijn, Denis Mahmudov, Kubilay Köylü, Mike Vreekamp (C), Max Boonstoppel, Tufan Özbözkurt

Selectie sv TEC

De selectie van TEC bestaat dit seizoen uit:

 • Tufan Özbözkurt
 • Thomas Prinsen
 • Kevin Sterling
 • Anass Aamri
 • Gijs Hovius
 • Kübilay Köylü
 • Ruben Desrosiers
 • Barry Beijer
 • Max Boonstoppel
 • Yaël Eisden
 • Abdelmajid Bouali 

Huis Verkopen