Nieuwbouw sv TEC: de eerste sloopwerkzaamheden zijn begonnen

selectie 1

Wie deze week langs ons complex kwam, heeft het vast gezien: er is volop bedrijvigheid rondom de tribune. De sloopwerkzaamheden zijn gestart — een belangrijke eerste stap richting de nieuwbouw die sv TEC de komende jaren een volledig nieuw clubgebouw gaat opleveren.

De opslag onder de tribune is leeggehaald en de tribune zelf is ontmanteld. Kranen, puin en mannen in blauwe werkpakken: het ziet er naar uit dat we echt op weg zijn.

En voor de supporters die zich afvragen waar ze straks droog kunnen zitten: daar is aan gedacht. De oude tribune wordt niet zomaar afgevoerd — een deel ervan wordt herbouwd aan de andere zijde van het complex, bij de bestuurskamer. Zo kunnen supporters gewoon lekker droog de wedstrijden blijven volgen, totdat de nieuwbouw inclusief de nieuwe tribune klaar is.

We houden jullie op de hoogte. Wordt vervolgd!

Huis Verkopen