Natasja Jansen stopt als Secretaris & bestuurslid Communicatie & Media
Beste TEC’ers,
Zoals ik tijdens de ALV in oktober al aangaf, ben ik aftredend en niet herkiesbaar als bestuurslid. Mijn termijn liep sowieso af op 30 juni 2026. Omdat er nog geen opvolger was en TEC een mooie club is, heb ik daarna toch nog getwijfeld. Maar na een moeilijk en turbulent jaar voelt dit uiteindelijk toch als het juiste moment om mijn rol als secretaris en als bestuurslid Communicatie & Media neer te leggen.
Het blijft een beslissing die moeilijk is. Ik zat acht jaar in het bestuur en ben al meer dan tien jaar bij de club betrokken. TEC is in die jaren een groot deel van mijn leven geworden.
De afgelopen jaren mocht ik het verhaal van onze club vertellen. Op de website, via sociale media, presentatiegidsen, sponsorbrochures, clubkrantjes, persberichten, wedstrijdverslagen, posts op sociale media, de duizenden foto’s die we maakten van de wedstrijden en spelers van TEC 1, de O23 en de jeugd, van de activiteiten van onze geweldige activiteitencommissie, van onze vrijwilligers, van de pupil van de week, etc.: ik deed het met liefde.
Samen met het mediateam hebben we onze kanalen flink zien groeien, van Facebook (600.000 views per maand en 3000 volgers) tot Instagram (170.000 views en 2332 volgers) en X (3735 volgers). Daar ben ik trots op. Communicatie blijft bij een club als TEC altijd werk in uitvoering. Ik heb me er acht jaar met overtuiging voor ingezet en hoop dat het de aandacht houdt die het verdient.
En dat deed ik natuurlijk niet alleen. Mensen als Karen Bordewijk, Helly Bonet, Rob Pannekoek, Erich Schneider en Rene Roelofs maakten mijn werk leuk en zoveel makkelijker met de onwijs mooie beelden die zij keer op keer vastlegden. En ook buiten het mediateam hebben zoveel anderen, te veel om op te noemen, mijn tijd bij TEC echt bijzonder gemaakt.
Niet alles was even mooi. De coronatijd, toen er even niet gevoetbald werd, was een vreemde en onwerkelijke periode. Ook het afgelopen jaar was zeer turbulent en kregen we met vele uitdagingen te maken. Maar er waren ook echte hoogtepunten, zoals de oefenwedstrijd van Ajax tegen Al Wasl die wij bij ons op het complex mochten organiseren. En natuurlijk het 100-jarig bestaan van de club. Dagen waar ik met trots op terugkijk. Ik deed het allemaal niet omdat het moest, maar omdat ik trots ben op wat TEC is. Een club waar mensen zich elke week uit de naad werken om er iets moois van te maken.
Het bestuur, de trainers van onze O23 en de jeugd, alle vrijwilligers die er altijd staan en onze trouwe supporters: jullie maken TEC tot wat het is. Ik heb ontzettend graag met en voor jullie gewerkt, en neem die herinneringen mee.
Het ga jullie goed. We zien elkaar wellicht nog eens langs de lijn.
Met hartelijke groet,
Natasja Jansen





