🧡 SV TEC gaat een nieuwe fase in. Doe je mee?

Op donderdag 5 maart nodigen we je uit voor Bouwen aan de toekomst — een avond voor onze leden, ouders, vrijwilligers, supporters, oud-TEC’ers en iedereen in Tiel en omstreken met een oranje hart.
Bij SV TEC zijn we hard bezig met de toekomst van de club. Dat zie je terug in het nieuwe hoofdveld dat er al prachtig bij ligt, en in de nieuwbouwplannen die volop in uitvoering zijn. Maar een mooi pand alleen maakt geen club. Daarom werken we ook aan de vereniging zelf: een duidelijke structuur, mensen die betrokken zijn en samen vooruitkijken. En daar hebben we je bij nodig.
We praten je bij over de verbouwing en de plannen voor de club — en we zijn benieuwd hoe jij de toekomst van TEC ziet.
Iedereen draagt op zijn eigen manier bij — achter de schermen of zichtbaar op de voorgrond. Onze club is volop in ontwikkeling en we willen samen de volgende stap zetten.
Ken je iemand die hierbij moet zijn? Geef het door.
📍 Donderdag 5 maart 2026
🕗 Inloop 19.30 uur | Start 20.00 uur
📍 Kantine SV TEC
Samen bouwen we verder aan SV TEC. 🧡

