TOTAL Club Voetbalactie

Bezorg onze club meer inkomsten

Ben de Gooijer Toernooi 2019

Wanneer:
19 oktober 2019 hele dag
2019-10-19T00:00:00+02:00
2019-10-20T00:00:00+02:00
Waar:
Sportpark De Lok
Laan van Westroijen 5
4003 AX Tiel

Zaterdag 19 oktober wordt bij TEC voor de vierde keer het Ben de Gooijer G-Voetbal Toernooi georganiseerd. 24 teams hebben zich voor het toernooi ingeschreven en het belooft weer een mooie dag te worden!

Het programma

Wijzigingen onder voorbehoud! Het definitieve programma wordt begin oktober naar alle deelnemende voetbalclubs verstuurd en op onze website gepubliceerd.

4e Ben de Gooijer Toernooi
Klasse A  Poule A veld 2A
Team 1 sv TEC G1 Team 4 FC Uitgeest G1
Team 2 Neo G1 Team 5 Rigtersbleek G1
Team 3 DVV Delft G1 Team 6 VEP Woerden G1
PROGRAMMA POULE A
Veld Tijd Team Naam _ Team Naam Uitslag
10.00 – 10.15 1 sv TEC G1 2 Neo G1
10.20 – 10.35 3 DVV Delft G1 6 VEP Woerden G1
10.40 – 10:55 4 FC Uitgeest G1 5 Rigtersbleek G1
11.00 – 11.15 1 sv TEC G1 3 DVV Delft G1
11.20 – 11.35 4 FC Uitgeest G1 2 Neo G1
11.40 – 11.55 5 Rigtersbleek G1 6 VEP Woerden G1
12.00 – 12.15 1 sv TEC G1 4 FC Uitgeest G1
12.20 – 12.35 5 Rigtersbleek G1 3 DVV Delft G1
pauze
12.50 – 13.05 6 VEP Woerden G1 2 Neo G1
13.10 – 13.25 1 sv TEC G1 5 Rigtersbleek G1
13.30 – 13.45 6 VEP Woerden G1 4 FC Uitgeest G1
13.50 – 14.05 2 Neo G1 3 DVV Delft G1
14.10 – 14.25 1 sv TEC G1 6 VEP Woerden G1
14.30 – 14.45 2 Neo G1 5 Rigtersbleek G1
14.50 – 15.05 3 DVV Delft G1 4 FC Uitgeest G1
Klasse A Poule B Veld 2B
Team 1 DOVO Team 4 Jonge Kracht G1
Team 2 Recreas Alken G1 Team 5 SJS Stadskanaal G1
Team 3 Braakhuizen Team 6 SVH Honselersdijk G1
PROGRAMMA POULE B
Veld Tijd Team Naam _ Team Naam Uitslag
10.00 – 10.15 1 DOVO 2 Recreas Alken G1
10.20 – 10.35 3 Braakhuizen 6 SVH Honselersdijk G1
10.40 – 10:55 4 Jonge Kracht G1 5 SJS Stadskanaal G1
11.00 – 11.15 1 DOVO 3 Braakhuizen
11.20 – 11.35 4 Jonge Kracht G1 2 Recreas Alken G1
11.40 – 11.55 5 SJS Stadskanaal G1 6 SVH Honselersdijk G1
12.00 – 12.15 1 DOVO 4 Jonge Kracht G1
12.20 – 12.35 5 SJS Stadskanaal G1 3 Braakhuizen
pauze
12.50 – 13.05 6 SVH Honselersdijk G1 2 Recreas Alken G1
13.10 – 13.25 1 DOVO 5 SJS Stadskanaal G1
13.30 – 13.45 6 SVH Honselersdijk G1 4 Jonge Kracht G1
13.50 – 14.05 2 Recreas Alken G1 3 Braakhuizen
14.10 – 14.25 1 DOVO 6 SVH Honselersdijk G1
14.30 – 14.45 2 Recreas Alken G1 5 SJS Stadskanaal G1
14.50 – 15.05 3 Braakhuizen 4 Jonge Kracht G1
FINALES
Kruisfinale
15.10 – 15.25 A Winnaar poule A 2e Poule B Veld 2A
15.30 – 15.45 B 2e Poule A Winnaar Poule B Veld 2B
Finale 3/4 plaats C Verliezer  A Verliezer B Veld 2B
15.55 – 16.10
Finale 1/2 plaats D Winnaar A Winnaar B Veld 2A
Klasse B Poule A Veld 3A
Team 1 sv TEC G2 Team 4 Flevo Boys G1
Team 2 Katwijk G1 Team 5 SVH Honselersdijk G2
Team 3 VRC Veenendaal G1 Team 6 HBC Heemsteede G1
PROGRAMMA POULE A
Veld Tijd Team Naam _ Team Naam Uitslag
10.00 – 10.15 1 sv TEC G2 2 Katwijk G1
10.20 – 10.35 3 VRC Veenendaal G1 6 HBC Heemsteede G1
10.40 – 10:55 4 Flevo Boys G1 5 SVH Honselersdijk G2
11.00 – 11.15 1 sv TEC G2 3 VRC Veenendaal G1
11.20 – 11.35 4 Flevo Boys G1 2 Katwijk G1
11.40 – 11.55 5 SVH Honselersdijk G2 6 HBC Heemsteede G1
12.00 – 12.15 1 sv TEC G2 4 Flevo Boys G1
12.20 – 12.35 5 SVH Honselersdijk G2 3 VRC Veenendaal G1
pauze
12.50 – 13.05 6 HBC Heemsteede G1 2 Katwijk G1
13.10 – 13.25 1 sv TEC G2 5 SVH Honselersdijk G2
13.30 – 13.45 6 HBC Heemsteede G1 4 Flevo Boys G1
13.50 – 14.05 2 Katwijk G1 3 VRC Veenendaal G1
14.10 – 14.25 1 sv TEC G2 6 HBC Heemsteede G1
14.30 – 14.45 2 Katwijk G1 5 SVH Honselersdijk G2
14.50 – 15.05 3 VRC Veenendaal G1 4 Flevo Boys G1
Klasse B Poule B Veld 3B
Team 1 TGG G1 Team 4 SJS Stadskanaal G2
Team 2 S.V.Batavia’90 G1 Team 5 DVV Delft G2
Team 3 Vriendenschaar G1 Team 6 Braakhuizen G2
PROGRAMMA POULE B
Veld Tijd Team Naam _ Team Naam Uitslag
10.00 – 10.15 1 TGG G1 2 S.V.Batavia’90 G1
10.20 – 10.35 3 Vriendenschaar G1 6 Braakhuizen G2
10.40 – 10:55 4 SJS Stadskanaal G2 5 DVV Delft G2
11.00 – 11.15 1 TGG G1 3 Vriendenschaar G1
11.20 – 11.35 4 SJS Stadskanaal G2 2 S.V.Batavia’90 G1
11.40 – 11.55 5 DVV Delft G2 6 Braakhuizen G2
12.00 – 12.15 1 TGG G1 4 SJS Stadskanaal G2
12.20 – 12.35 5 DVV Delft G2 3 Vriendenschaar G1
pauze
12.50 – 13.05 6 Braakhuizen G2 2 S.V.Batavia’90 G1
13.10 – 13.25 1 TGG G1 5 DVV Delft G2
13.30 – 13.45 6 Braakhuizen G2 4 SJS Stadskanaal G2
13.50 – 14.05 2 S.V.Batavia’90 G1 3 Vriendenschaar G1
14.10 – 14.25 1 TGG G1 6 Braakhuizen G2
14.30 – 14.45 2 S.V.Batavia’90 G1 5 DVV Delft G2
14.50 – 15.05 3 Vriendenschaar G1 4 SJS Stadskanaal G2
FINALES
Kruisfinale
15.10 – 15.25 A Winnaar poule A 2e Poule B Veld 3A
15.30 – 15.45 B 2e Poule A Winnaar Poule B Veld 3B
Finale 3/4 plaats C Verliezer  A Verliezer B Veld 3B
15.55 – 16.10
Finale 1/2 plaats D Winnaar A Winnaar B Veld 3A