Jeugdcommissie

Jeugdcommissie

De jeugdcommissie bestaat uit een team vrijwilligers, die de technische leiding van s.v. T.E.C , bestaande uit Robert Langenbach, Frits v.d. Berk  en Hans Schrijner adviseren en ondersteunen.

Ouders en spelers kunnen in eerste instantie met hun vragen terecht bij hun leider en/of trainer.  Het is mogelijk dat een speler en/of ouders vragen hebben die zij niet bij de leider of trainer willen neerleggen. In een dergelijke situatie kunnen zij contact opnemen met het jeugdcommissie.

Functie Naam Telefoonnummer e-mail
Vertegenwoordiger Technische Commissie Hans Schrijner 06-30173537 hans.schrijner@hetnet.nl
Coordinator Onderbouw (JO8 t/m JO10 ) / Materialen en kleding Marcel Bekker marcel.bekker@hotmail.com
Penningmeester / Coordinator Bovenbouw (JO14 t/m JO19 ) Dirk van Zetten 06-19778488 noahaymee@gmail.com
PR Karen Bordewijk 06-10622807 d.bordewijk@upcmail.nl
Coordinator Middenbouw ( JO11 t/m J013 ) / Materialen en kleding Patrick Velders pvelders76@ziggo.nl
Coordinator Middenbouw ( JO11 t/m J013 ) Martin Bauw 06-34168976 marbau2805@gmail.com
Voorzitter / Coordinator Bovenbouw (JO14 t/m JO19 ) Christan Hofman 06-53620971 christan.hofman@sbdinc.com
Secretaris Rene Harte 06-12976177 rene_harte@hotmail.com
Secretaris/ Wedstrijd Secretaris Koen Grandjean koengrandjean@me.com
Wedstrijd Secretaris Gerrit Gerritsen 06-27520296
PR Esther Fratello 06-36080503
PR/ Vertegenwoordiger G-voetbal Henk Verseveld 06-22858766 he.verseveld@planet.nl