Jeugdcommissie

Jeugdcommissie

De jeugdcommissie bestaat uit een team vrijwilligers, die de technische leiding van s.v. T.E.C , bestaande uit Robert Langenbach, Frits v.d. Berk  en Hans Schrijner adviseren en ondersteunen.

Ouders en spelers kunnen in eerste instantie met hun vragen terecht bij hun leider en/of trainer.  Het is mogelijk dat een speler en/of ouders vragen hebben die zij niet bij de leider of trainer willen neerleggen. In een dergelijke situatie kunnen zij contact opnemen met het jeugdcommissie.

Functie Naam Telefoonnummer e-mail
Hans Schrijner 06-30173537 hans.schrijner@hetnet.nl
Raymond Verhagen rjverhagen@gmail.com
Marcel Bekker marcel.bekker@hotmail.com
Dirk van Zetten 06-19778488 noahaymee@gmail.com
Karen Bordewijk 06-10622807 d.bordewijk@upcmail.nl
Cor van Tricht corvantricht@hotmail.com
Patrick Velders pvelders76@ziggo.nl
Martin Bauw 06-34168976 marbau2805@gmail.com
Christan Hofman 06-53620971 christan.hofman@sbdinc.com