feb 07

Voetbal Academie Ruben Schaken bij s.v. TEC

Vrijdag middag 2 februari was Ruben Schaken aanwezig bij TEC om de komst van zijn voetbal academie naar onze vereniging te bekrachtigen. In een zeer prettig gesprek maakte hij zijn enthousiasme meer dan duidelijk om 2 maart aanstaande van start te gaan. Samen met Keeper INSTINCT zal er met veel overgave training gegeven worden aan de deelnemers.

Met gevarieerde oefenstof gaat hij veel plezier aan de trainingen geven zodat iedere deelnemer de kleine kneepjes van het vak kan leren. Het is mogelijk om als lid van TEC jezelf aan te melden maar ook leden van andere verenigingen zijn van harte welkom. Laat deze unieke gelegenheid om je bij te laten scholen door ex/betaald voetbal spelers niet aan je voorbij gaan.

Meld je nu aan voor de voetbal academie Ruben Schaken.

Wacht niet te lang want vol = vol