Club Voetbaldagen 2017

Ook dit jaar organiseerde TEC weer de Club Voetbaldagen. Drie dagen vol voetbalplezier voor de jeugd van zes tot en met twaalf jaar. Gelukkig bleek er niets van de weersverwachting te kloppen en hadden de deelnemertjes drie geweldig mooie dagen zonder ook maar één spatje regen! Met trainers Ed, Danny, Karel, Ruud en René waren de jonge talenten in goede handen en was er vooral veel voetbal activiteit. Vanaf 10 uur lekker twee uur lang lekker werken aan de bal bekwaamheid, vervolgens de heerlijke lunch verzorgd door Anne-May Reuvers en Jolanda Blankenstein. Vervolgens een uurtje ontspanning met de jaarlijks terugkerende penalty bokaal, bingo en voetbalquiz. En dan in de middag lekker partijen in het grote Landen Toernooi! Ook werd er iedere dag een aantal onderdelen van de zevenkamp gespeeld.

De winnaars van de zevenkamp en het Landen Toernooi werden aan het eind van de Club Voetbaldagen gehuldigd bij aanwezigheid van alle ouders. Moe maar voldaan met de belofte om volgend jaar weer mee te doen namen de deelnemertjes afscheid.

Hartelijk dank aan alle vrijwilligers die dit mogelijk hebben gemaakt:

Denny Rensen
Karel van Mourik
René Harte
Ruud Smits
Gerrit Gerritsen
Jolanda Blankenstein
En natuurlijk Anne-May Reuvers!

Speciaal woord van dank aan hoofdtrainer Ed Piket van de Club Voetbaldagen!