Bij TEC is voor de jeugd zat plek!

TEC heeft een groeiende jeugdafdeling en deze timmert hard aan de weg.

Onze trainersgroep heeft een duidelijke missie: alle spelers beter maken en daarbij het plezier in het voetbal niet uit het oog verliezen. Dat dit zijn vruchten afwerpt is duidelijk. Behalve dat de jeugd groeit worden er ieder seizoen meerdere teams kampioen en tonen scouts veel interesse. Zo zijn een aantal jongens uitgenodigd door de KNVB en FC Den Bosch. Eén van onze O11-pupillen heeft de overstap kunnen maken naar de jeugd van NEC.

We hebben voor iedere jeugdspeler – jongens en meisjes – een team dat past bij zijn ontwikkeling, zowel voor beginnende als ervaren spelers.

Ook buiten de training en de wedstrijden worden er veel activiteiten ondernomen voor de kinderen. Zo zijn Halloween en Sinterklaas een complete happening, en organiseren we iedere zomervakantie de Club Voetbaldagen.

Voor meer informatie neem contact op met:
René Harte – 06-12976177 / whatsapp / jeugdcommissie@svtec.nl

Direct lid worden van TEC ? Schrijf je dan in of over via deze LINK

Voetballen leer je bij TEC!!