mei 08

Besturen TEC en Spakenburg schudden elkaar de hand

Afgelopen donderdag heeft een ontmoeting plaatsgevonden tussen een delegatie van de besturen van SV TEC en SV Spakenburg. Deze bijeenkomst is afgesloten met een handdruk tussen beide voorzitters.

De delegaties van beide verenigingen hebben met elkaar de gang van zaken rond de competitiewedstrijd tussen SV TEC en SV Spakenburg (gespeeld op 22 april jl, eindstand: 2-2) besproken. Uiteraard is daarbij gesproken over de wanordelijkheden die aan het eind van de wedstrijd hebben plaatsgevonden bij het clubhuis van SV TEC.

De besturen hebben in het gesprek alle thema’s benoemd en standpunten over en weer uitgewisseld. Dankzij dit constructieve gesprek is de lucht tussen de beide verenigingen geklaard. Overigens zal de KNVB inhoudelijk nog een uitspraak doen over de gebeurtenissen die op de wedstrijddag hebben plaatsgevonden.

Bestuur SV TEC en SV Spakenburg